Základní škola Liberec Barvířská

Odměnou divadelní představení (Novotná)

Před několika lety jsem já sama viděla představení Divadla Kampa v Praze, v podání  Petry Bílkové a Ivety Duškové – „Škola Malého stromu“.
„ Jen dvě herečky na jevišti stvoří svět, kde stromy mluví, vítr zpívá a kde přídomek naivní nemusí znamenat hloupý, ale nacházející inspiraci v nitru“.
Přemýšlela jsem o tom, jak ho zprostředkovat i našim dětem ve školní družině. Velmi se nabízelo, že bude závěrečným bonusem naší celoroční, tematické hry s indiány. Bohužel nám na zrealizování tohoto nápadu chyběly finanční prostředky. Uběhly dva roky a díky podpoře Vás, rodičů, jsme mohli všichni, i s dětmi z mateřské školy, toto představení shlédnout. Časově je velmi náročné, trvá
90 minut a patří mezi jedny z nejdelších, které Divadlo Kampa hraje. Ale děti byly úžasné a představení také. Byly jsme překvapené, kolik emocí u dětí vyvolalo, někde i slzičky a jak někdy náš odhad reakcí, může být úplně mylný. Říkáme si, že je ještě čas podívat se na nebe a hledat Psí hvězdu………………..  
 

Odměnou divadelní představení (Novotná) Odměnou divadelní představení (Novotná)