Základní škola Liberec Barvířská

Odměnou divadelní představení (Novotná)

Před několika lety jsem já sama viděla představení Divadla Kampa v Praze, v podání  Petry Bílkové a Ivety Duškové – „Škola Malého stromu“.
„ Jen dvě herečky na jevišti stvoří svět, kde stromy mluví, vítr zpívá a kde přídomek naivní nemusí znamenat hloupý, ale nacházející inspiraci v nitru“.
Přemýšlela jsem o tom, jak ho zprostředkovat i našim dětem ve školní družině. Velmi se nabízelo, že bude závěrečným bonusem naší celoroční, tematické hry s indiány. Bohužel nám na zrealizování tohoto nápadu chyběly finanční prostředky. Uběhly dva roky a díky podpoře Vás, rodičů, jsme mohli všichni, i s dětmi z mateřské školy, toto představení shlédnout. Časově je velmi náročné, trvá
90 minut a patří mezi jedny z nejdelších, které Divadlo Kampa hraje. Ale děti byly úžasné a představení také. Byly jsme překvapené, kolik emocí u dětí vyvolalo, někde i slzičky a jak někdy náš odhad reakcí, může být úplně mylný. Říkáme si, že je ještě čas podívat se na nebe a hledat Psí hvězdu………………..  
 

Odměnou divadelní představení (Novotná) Odměnou divadelní představení (Novotná)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.