Miniházená (Polednová)

V pátek 12. května 2017 se děti z druhých až čtvrtých tříd zúčastnily turnaje v miniházené. Po čtyřech zápasech se žáci z druhých tříd umístili na prvním místě. Školu reprezentovali: Eliška Průšová, Adélka Šimůnková, Petr Lajtkep, Martin Jiránek, Robin Zamrzla, Sebastian Burde, Barča Kočvarová, Ondra Kozuk a  Jakub Hudec.
Žáci z třetích a čtvrtých tříd po všech vyhraných zápasech skončili první.  Školu reprezentovali:  Adam Olyšar, Samuel Martinček, Jiří Sládek, Pavel Kovařík, Filip Šťastný a Vilém Vohnický.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.