Základní škola Liberec Barvířská

Minifotbal 8.-9.r. (Jeništa)

Naši žáci z druhého stupně se zúčastnili turnaje v mini fotbalu, který se konal tento čtvrtek na naší škole. Chlapci 8. a 7. ročníku poměřili své síly s družstvy základních škol Doctrina, Lužická a Aloisina výšina. Po výhře nad ZŠ Doctrina a ZŠ Lužická jsme ve vyrovnaném zápase podlehli ZŠ Aloisina výšina 3:2 a skončili jsme na druhém, bohužel nepostupovém, místě ve skupině. Děkujeme níže uvedeným žákům za vzornou reprezentaci školy a příkladné chování na sportovních turnajích.
7.A
• Jan Přibyl
• Martin Mader
8.A
• Michal Profous
• Patrik Szajkó
8.B
• Jan Špinka
• Martin Vaňátko
• Adam Kobera
• Radek Vitouš
• Antonín Mergl
• Matouš Pavelka

Minifotbal 8.-9.r. (Jeništa) Minifotbal 8.-9.r. (Jeništa) Minifotbal 8.-9.r. (Jeništa) Minifotbal 8.-9.r. (Jeništa)