Základní škola Liberec Barvířská

Mikuláš ve škole (Šulcová)

Dne 5. prosince nás po roce opět navštívil Mikuláš spolu s anděly a čerty (žáci 9.A). Nejdříve jejich kroky směřovaly do MŠ Barvínek, kde je přivítaly děti převlečené za andílky a čertíky. Poté obešla Mikulášova družina ročníky 1.stupně. Všechny děti dostávaly za básničky sladkou odměnu. Ale pár zlobivců si čerti odnesli za dveře.
Navštívili i 2.stupeň, aby starším žákům připomněli hezkou českou tradici.
Poděkování za ztvárnění nebeských a pekelných postav patří Martinu Svrčkovi, Tadeáši Hamplovi, Tomáši Stiborovi, Elišce Valtrové, Aničce Jansové a Kačce Ducháčkové. Za fotografování a organizaci děkujeme také Elišce Loulové a Terce Dřízhalové.

(Terka Dřízhalová a Yvetta Šulcová)

Mikuláš ve škole (Šulcová) Mikuláš ve škole (Šulcová) Mikuláš ve škole (Šulcová) Mikuláš ve škole (Šulcová)