Měsíc tančení je za námi (Novotná)

Taneční přehlídka všech oddělení uzavřela naše taneční aktivity, ale zároveň otevřela dětem možnost se i seznámit s profesionální tanečnicí břišních tanců, paní Mirkou Šebkovou. Ta usedla do našeho „Křesla pro hosty“. Vede studio Alymirka a vyprávěla o tom, jak učí tančit nejen děti, slečny, maminky, ale i ženy ve věku babiček. Děti nadšeně shlédly její taneční ukázky a samy si mohly vyzkoušet krátkou , taneční kreaci. Možná se některé z dívek mohou brzy těšit na společné tančení.