Krajské kolo fotbalového turnaje Coca Cola Cup (Václav)

Další fotbalovou akcí našeho našlapaného sportovního programu bylo krajské finále této celorepublikové fotbalové soutěže. K sehrání jsme zajížděli do Jablonce nad Nisou. Prvním naším soupeřem byl tým domácí ZŠ Mozartova. Ve vyrovnaném utkání jsme nevyužili vypracovaných šancí, trefili Kašparem břevno, soupeř poté trestal - prohra 1:0 byla na světě. Ve druhém utkání proti ZŠ Sever Česká Lípa jsme svou převahu přetavili ve dva góly a zvítězili 2:0. Oba výsledky znamenají naše celkové 2. místo v kraji, děkujeme za reprezentaci a fotbalové výkony.