Konferenční finále Školské futsalové ligy st. žáků (Václav)

Jako vítězové divize Sever jsme postoupili do tohoto finále, kde jsme se postupně střetli s vítězi dalších tří divizí. Našimi soupeři byli postupně ZŠ Příbram Březové Hory , ZŠ Marjánka Praha  a ZŠ Planá. První duel byl velmi kvalitní a vyrovnaný, vítězství přetáhl na svou stranu soupeř, který těžil z efektivního zakončování, za to my jsme v koncovce zklamali - konečný výsledek tedy 4:2 v náš neprospěch.
Jestliže jsme pomýšleli na postup do republikového finále, museli jsme v duelu se ZŠ Marjánka Praha (Sparta Praha) vyhrát. To se nakonec podařilo a my urvali po kvalitním výkonu výhru 4:3. V posledním zápase jsme jasně dominovali a deklasovali ZŠ Planá 16:1.
Jelikož nastala situace, že po skončení turnaje jsme měli společně s Prahou a Příbramí shodný počet bodů, rozhodovala o postupujících minitabulka těchto tří týmů. V té jsme bohužel o jednu branku skončili na 3. - tedy nepostupovém místě.
Přesto děkujeme za vzornou reprezentaci školy i odvedené výkony.
SESTAVA: HAMPL, MUSIL, VÁCHA, STIBOR, KYTKA, LUPOMĚSTSKÝ, ŠOLC, SVRČEK, TŘEŠŃÁK, NEUMANN, KOČKA