Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Kolumbie (Vávra)

Ve čtvrtek 19.9. se 7.ročníky vydaly do tajemné Kolumbie.
V rámci projektu Planeta Země 3000 proběhlo v libereckém Koloseu promítání sestavené z autentických záběrů cestovatele a dobrodruha Adama Lelka, názorných animací a krásných fotografií.
Kolumbie u nás stále bývá vnímána jako nepříliš bezpečná země, spojovaná s narkomafií. Na promítání jsme získali úplně jiný pohled. Pomocí digitální technologie jsme se ocitli uprostřed malovaných ulic, na kurzu rytmické salsy, vedle vzácných žraloků i v pralese mezi kolibříky. Podívali jsme se na hadí ostrov Gorgonu či navštívili domorodý kmen Nukak Makú.