JSME VE FINAL FOUR VE FUTSALU!!!! (Jeništa)

JSME VE FINAL FOUR VE FUTSALU!!!!

Jsme ve finále! Žáci 8. A 9. třídy vzorně reprezentují naší školu ve futsalu. Po vyhrané okresní skupině, jsme postoupili do finálové skupiny oblasti Česko, která se konala v městě Příbrami. Po kvalitním výkonu a vyrovnaných zápasech naši chlapci porazili ZŠ Plzeň (21:0) a ZŠ Příbram Březové hory (FK Příbram; 5:3). Do posledního zápasu jsme nastupovali s vědomím, že nám stačí pouze remíza na přímý postup do republikového finále. Zápas se ZŠ Marjánka Praha (FC Sparta Praha) byl velmi kvalitní a vyrovnaný do posledních chvil. Naši chlapci zápas zvládli a po remíze 5:5 postoupili z prvního místa do republikového finále, které se koná 4. 4. 2018 ve Žďáru nad Sázavou. Naše škola vypraví autobus se vzornými žáky, kteří chtějí podporovat naše fotbalisty a účastnit se dalších úspěchů. Držte nám palce!!!!! Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci škol.