Florbalový turnaj starších dívek (Koníčková)

Dne 26.10. se v prostorách tělocvičny ZŠ Barvířská odehrálo postupové kolo ZŠ dívek z 8. a 9. tříd. Odehrála se tři rozdílná utkání. Hrací čas byl 2 x 10´a v systému 5 +1 mohl postoupit pouze jeden tým. V prvním utkání se naše dívky střetly se ZŠ Oblačnou a remizovaly jsme ho v poměru 3:3. Velmi náročný souboj svedly holky ve druhém zápase proti ZŠ Vrchlického. Utkání skončilo parádní výhrou pro nás 4:3. Třetí utkání se ZŠ Lidickou bylo takové malé finále a bylo velmi napínavé, až do posledních vteřin. Soupeř bohužel byl přesnější na svých hokejkách a udržely těsnou výhru 3:2. Touto výhrou si ZŠ Lidická zasloužila postup do dalších kol.
Musím pochválit dívky za pozitivní přístup a hru fair play. Mladší holky za nebojácnost. Ve hře byly vidět pěkné situace jedna na jednu a z toho plynuly slušné šance, které končily většinou na tyčkách a břevnech. Nicméně si dnes dívky vyzkoušely organizovanou hru florbal na velkém hřišti.
Moc děkuji M. Hnízdové, S. Horáčkové, G.Kovaříkové, M. Plecháčové, A. Abrtové, K. Ducháčkové, K. Muzikářové, E. Valtrové, J. Voldřichové, K. Hlouškové, A. Muzikářové, L. Jandová za reprezentaci školy.
Hana Koníčková (učitelka TV)