Základní škola Liberec Barvířská

Florbalový turnaj (Jeništa)

Žáci 8. a 9. tříd reprezentovali naší školu na skupinové fázi okresního finále ve florbale. Po vyhrané skupinové fázi jsme se vypravili změřit své síly s  výherci skupin v další fázi soutěže. Ve velmi kvalitní konkurenci škol jsme remizovali se ZŠ Ještědská (4:4), těsně prohráli s favorizovanou ZŠ U Školy (2:1) a vyhráli nad ZŠ Vrchlického (3:1). Ve velmi vyrovnané konkurenci jsme obsadili nepostupové třetí místo. Naše škola měla stejný počet bodů i stejné skóre jako ZŠ Ještědská, avšak vstřelili jsme o jeden gól méně. Hráči srdnatě bojovali a vzorně reprezentovali školu.


Účastníci turnaje (žáci):
• Třešňák Vojtěch
• Stibor Tomáš
• Vácha Dominik
• Šolc Tadeáš
• Krejsa Daniel
• Kašpar Jan
• Lupoměský Petr
• Musil Jindřich
• Kobera Adam
• Szajkó Patrik
• Profous Michal
• Vaňátko Martin

Florbalový turnaj  (Jeništa) Florbalový turnaj  (Jeništa) Florbalový turnaj  (Jeništa) Florbalový turnaj  (Jeništa)