Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - ředitelské volno

FLORBAL DÍVKY OKRESNÍ FINÁLE 6.-7.TŘÍDY (Plačková)

19.12. 2017 se dívky 6.-7. třídy zúčastnily v Home Credit Arena okresního finále ve florbale 6.-7. tříd. Po velkém boji a s pytlem smůly jsme skončili na 4. místě.

Na místo jsme dorazili s předstihem. A za odměnu si postavili hřiště. Hrálo se 2 x 8 minut.

Děvčata svedla vyrovnané zápasy, kdy měla poměrně výraznou převahu. Ale chybělo štěstí a koncovka...  Minimálně 17 gólových šancí zůstalo neproměněno.

První zápas s Jergym skončil 1:1. (Cca 6 neproměněných gólů...)

Další zápas se ZŠ Dobiášova 2:1 prohra. V posledních 2 minutách. (Cca 5 neproměněných šancí.)

Poslední zápas se ZŠ Frýdlant opět remíza 0:0, kdy jsme opět nevstřelili nejméně 6-8 gólů! Přišly nájezdy, ve kterých jsme podlehli 2:3.

Soupeře jsme drželi pod tlakem. Hrálo se na soupeřově území, ale na výhru to nestačilo. :-(

Poděkování za vzornou reprezentaci patří zvláště opoře týmu (bezkonkurenčně nejlepší hráčce turnaje):  Simoně Horáčkové (7.B)!!!  A také brankářce Lence Štrymplové (6.A). Dále si poděkování  za reprezentaci zaslouží dívky 6.A : Jandová Linda, Muzikářová Anička, Ondová  Dajána, Vitíková Míša, Marková Nikola. Dívky 7.B: Hnízdová Míša, Kovaříková Gábinka, Plecháčová Míša, Vlčková Radka. Za 7.A pak Lamačová Adéla.