Exkurze nejen za motýly (Húsková)

Ve čtvrtek 21.6. se žáci 7.A vypravili v doprovodu paní učitelky Húskové vlakem do Žitavy a dále parním vláčkem do Jonsdorfu. Krátká procházka nás dovedla k prvnímu plánovanému cíli  do Motýlího domu, kde pestrobarevní motýli poletují ve speciálně upraveném pavilonu.
Dostatek času nám umožnil si v klidu projít lázeňské městečko Jonsdorf, na jehož konci jsme objevili koupaliště, které se může stát dalším výletním cílem Vašich prázdninových akcí. Pak už byl čas vrátit se do Žitavy, podívat se zde na květinové hodiny i hlavní náměstí a samostatně vyzkoušet dorozumívací schopnosti.
Akci jsme si velmi užili a těšíme se na další.