Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

DRAČÍ LODĚ (Jeništa)

Na konci roku jsme se účastnili s vybranými žáky prestižního souboje na dračích lodích. Tento nultý ročník mistroství školních posádek se velmi podařil. Žáci vybráni na základě výborného prospěchu a vzorného přístupu ke škole neudělali ostudu a bojovali jako lvi. Z třinácti soutěžících posádek jsme se umístili na krásném 5. MÍSTĚ!!!! Náš tým Colours of Liberec (ZŠ Barvířská) udělal na akci nejlepší dojem ve svém přístupu a oslavách.
Pokřik“ Kdo jsme?   COLOURS“ bude ještě dlouho znít účastníků v uších. ;)

Akce se zúčastnili:

6. A: Ondra Průša, Lenka Štrymplová
7.A: Michal Profous
7.B: Gábina Kovaříková, Antonín Mergl, Stanislav Mrskoš, Tomáš Cvrček, Michaela Plecháčová, Martin Špinka, Jan Kazda, Jan Špinka, Daniel Hasl
8.A: Tomáš Třešňák
9.A Jiří Hamák, Dennis Pajkrt, Jan Vittiš