Dopravní soutěž (Wollrabová)

Dne 9. 4. se dvě družstva z naší školy zúčastnila oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Za první kategorii nás reprezentovali: Daniela Kozuková, Jana Voldřichová, Jan Zikeš (6.B) a Jan Schovanec  (6.C). Za druhou kategorii: Daniel Hasl (8.B), Aneta Abrtová, Klára Muzikářová a Vojtěch Třešňák (9.A). V první kategorii jsme se umístili na čtvrtém místě a družstvo druhé kategorie získalo druhé místo v soutěži a postupuje do okresního kola. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a vítězům gratulujeme k postupu.