Do sportovního křesla pro hosta usedl (Novotná)

V polovině září jsme zahájili naši hru, která nás bude provázet celým školním rokem, pod názvem – Sportovní hrátky. Postupně se budeme seznamovat s různými druhy sportů  a obyčejnými věcmi, které neodmyslitelně ke sportování patří.
Čeká na nás ale také „ Křeslo pro sportovního hosta“. Budeme se snažit zde přivítat sportovce, nadšence, který má svůj sport rád a podělí se s námi o své zážitky.
Poprvé do tohoto křesla usedl v pondělí, 25. září orientační běžec – Marek Novotný. Přiblížil dětem svou velkou zálibu, vyprávěl jim, proč právě jeho, běh tolik zaujal a má ho tolik rád. Zajímavé byly i otázky, které děti Markovi pokládaly. Možná, že někoho tolik vyprávění zaujalo, že se zanedlouho potká s Markem v lese a poběží spolu označit třeba tu svou „kontrolu“.