Den Země (Kvasničková)

V RÁMCI OSLAV Dne Země na 1. stupni naší školy proběhl tematický den ZVÍŘATA A LIDÉ.
Žáci se zabývali především hospodářskými zvířaty a domácími mazlíčky. Zopakovali si členy zvířecích rodin, jejich užitek pro člověka, zabývali se jejich životními podmínkami, které bychom měli pro ně vytvořit.
Každá třída vyslechla přednášku lektorky z organizace ŠANCE ZVÍŘATŮM. A měla vytvořit plakát k vylosovanému zvířeti. Své výtvory si třídy vzájemně odprezentovaly třeba v tělocvičně.
Myslím, že oslava DNE ZEMĚ proběhla zajímavě, poučně a důstojně.