Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den boje proti vandalismu (Wollrabová)

Dne 15.6. se konala první parlamentní akce pro školu s názvem „Den boje proti vandalismu“. Program byl rozdělen na dvě části. První probíhala ve velké tělocvičně, kde promluvil úvodní slovo pan ředitel. Nastínil problematiku vandalismu a zmínil věci, které se na naší škole dějí a které nás všechny trápí. Poté Viktorie Aleksij představila náš parlament a před prezentací, která se věnovala problému vandalismu hlouběji, nám žáci 7. A sehráli úvodní vtipnou scénku za pomoci pana učitele M. Jeništy a otevřeli tak diskuzi. Následovalo taneční vystoupení žákyň z třídy 5. A a pěvecké vystoupení žákyň z 9. A. Po velké přestávce se druhá část programu přesunula na hřiště za školou, kde na žáky čekaly připravené hry, soutěže, aktivity, občerstvení, tombola s hodnotnými cenami a „Zlatý hřeb“ Claudia Ottlová a Marek Ottl, členové Big ´O´ Bandu, kteří perfektně dokreslili atmosféru pohodového slunečného dne živou hudbou. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci akce, žákům, kolegům a rodičům, kteří pro nás připravili ceny i občerstvení. Výtěžek celé akce byl použit na financování výjezdního zasedání parlamentu.