Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Cyklistické závody (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce. Ve čtvrtek 21. září  jsme se účastnili s vybranými žáky prestižního souboje na horských kolech v Ostašově. Tento již 19. ročník se velmi podařil. Trasa jako již tradičně vedla na Ještědsko-kozákovský hřbet, kde se v lesních pasážích tratě rozhodovalo o konečném pořadí. Na cca 4km trati jsme se nestratili a naši žáci v nelehké konkurenci získaly krásných šest cenných kovů. Zejména jsme opanovali celé stupně vítězů v kategorii chlapců 6.-7. tříd. Dále jsme získali krásné třetí místa v kategorii dívek a chlapců 8.-9. tříd. a vdruhé místo v kategorii dívek 6.-7. třída. Všem žákům gratulejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Kolu zdar!!!!!

Akce se zúčastnili:
6.B: Michal Horáček, Tomáš Němec
6.C: Lukáš Paulík, Jan Schovanec (1. místo), Matouš Dostál (2. místo), Adam Hovorka, David Vacek
7.A: Ondra Průša (3. místo), David Bobek, Anna Muzikářová (3. místo)
8.B: Martin Špinka, Jan Kazda,  Daniel Hasl
9.A: VojtaTřešňák (3. místo), Klára Muzikářová (3. místo)