Základní škola Liberec Barvířská

Běžkařský výcvik (Koníčková)

Od pondělí do čtvrtka jsme vyrazili na tratě v Jizerských horách. Měli jsme tento rok početnou skupinu, a proto jsme využili zapojení trenérů Slovan Liberec. V průběhu výcviku se udělaly skupinky skvělých lyžařů, zdatných a začínajících. Každý jel se svým vedoucím na co mu síly stačily. Za odměnu jsme se vždy všichni sešli na ,,Šámalce,, a s radostí se vrhli na palačinky.
V průběhu týdne panovalo příznivé počasí a dobrá nálada. Hory zkrátka mají něco do sebe. Mají na nás pozitivní vliv. Je to tím vzduchem, nevyzpytatelným počasím, atmosférou, zimou a kdo ví, čím ještě :).
Žáci se naučili mazání lyží, seznámili se s pravidly ve stopě, zvládli techniku především klasického lyžování a zlepšili si svoji fyzickou kondici.

Děkuji všem zúčastněným a  věřím, že se do stop opět všichni rádi vrátí.

Hana Koníčková a Radim Václav

Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková) Běžkařský výcvik (Koníčková)