Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Barvy v Barvířské (Urban)

Ve čtvrtek 1.6.2017 byly na ZŠ a MŠ Barvířská slavnostně otevřeny prostory chodeb, které dostaly nový výtvarný kabát podle návrhu výtvarnice Ivy Vykypělové.  Každé patro školy je koncipováno v trochu odlišném duchu, výmalby jsou doplněny obrázky veselých fantaskních zvířátek, stylizovanými příklady a vzorci a také obrazy vlastních výtvorů žáků.
Úvodní slovo obstaral ředitel školy Miloslav Kuželka, který zdůraznil význam estetičnosti školního prostředí pro dětské vnímání.
Zahájení se zúčastnili náměstek primátora Ivan Langr, ředitel libereckého inspektorátu České školní inspekce Milan Rambousek, autorky návrhu a další hosté.