Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

A zase ta strašidla (Novotná)

V úterý 31. 10. jsme se mohli společně těšit ze strašidelného odpoledne a večera. Největším zážitkem byla stezka, kde hned na počátku převzal velení „ školní kostlivec“.  Spoustě odvážlivců už jeho zjev vzal dech, ale i odvahu. Kdo by se taky rád vydal dobrovolně temnou chodbou naší školy a nechal se děsit hrůzostrašnými zvuky. A nejen zvuky, ale i strašidly, která si dala u nás onen večer sraz.
Ale vše dobře dopadlo. Po leknutí přišlo vhod sladké občerstvení, za které děkujeme hodným maminkám.
Takže strašidla, za rok opět na viděnou!