Základní škola Liberec Barvířská

Ředitelské volno 2. a 3.5.

Na dny ředitelského volna si vychovatelky (Vlasta a Renča)  pro děti připravily 2 výlety.

Ve čtvrtek 2.5. jsme vyrazili na  Ranč v údolí. Vlakem jsme dojeli do stanice Novina a odtud pěšky až na Ranč, kde na nás čekala spousta zvířátek a pěkné hřiště s trampolínou, hrazdami a dalšími prvky. Děti se mohly mezi zvířaty volně pohybovat, užily si pasení ovečky Lízinky, vyhřebelcovaly a připravily na projížďky poníka Kačenku, ale největší péče se dostalo králíkům. Počasí nám přálo a na Ranči jsme si to pěkně užili.

Zato v pátek se na nás obloha mračila, poprchávalo a teplota značně poklesla. Původně plánovaný výlet na Císařský kámen jsme zrušili a zůstali jsme  ve škole. Zábavu jsme si našli i zde. Děti si zasoutěžily v tělocvičně, zahrály si společenské hry, vytvořily obrázky "nových zvířátek" (hadoskoka, ježkohada, pštrososlona aj.). Po obědě (z vlastních zásob) jsme se provětrali na zahradě.

Oba dny jsme si užili.

Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5. Ředitelské volno 2. a 3.5.