Základní škola Liberec Barvířská

Mezinárodní den zvířat (Kvasničková)

Mezinárodní den zvířat se slaví 4. 10. Proč?
Roku 1226 4.10. zemřel františkánský mnich Sv. František z Assisi, který pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata, a právě proto se na tento den stanovil Mezinárodní den zvířat.
I naše škola se k tomuto svátku přidala a oslavila ho alespoň malou připomínkou- výstavou velkoplošných fotografií zapůjčenou z ekocentra Divizna.
Žáci si výstavu mohou prohlédnout v první patře. Starší ročníky mohou získané informace využít i v hodinách přírodopisu.

Mezinárodní den zvířat (Kvasničková) Mezinárodní den zvířat (Kvasničková) Mezinárodní den zvířat (Kvasničková) Mezinárodní den zvířat (Kvasničková)

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.