Základní škola Liberec Barvířská

Knihovna Čertík Fidibus

Dole na dně moře žije skupinka malých mořských čertíků, kteří se učí od svého učitele jak zvládnout všechny druhy čertovských kouzel. Ale ten nejmenší mořský čertík Fidibus se nemůže naučit být zlý a když začne ničit všechny jejich plány, začne si získávat přátelství ostatních němých tváří mořského království a povzbuzuje je k boji proti zlým mořským čertíkům.

Děti nejprve zkoušely vymyslet, o čem by příběh čertíka mohl být. Pak ve dvou skupinkách hledaly části rozstříhaného čerta, kterého měly složit. Po poslechu pohádky s projekcí dostaly pracovní listy a měly odpovědět na otázky k pohádce - to nám trochu vázlo.

tř. uč. Langpaulová

Knihovna Čertík Fidibus Knihovna Čertík Fidibus Knihovna Čertík Fidibus Knihovna Čertík Fidibus Knihovna Čertík Fidibus Knihovna Čertík Fidibus