Základní škola Liberec Barvířská

5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro

Ve čtvrtek jsme se letos poprvé podívali společně do přírody, kde jsme pozorovali rychle se blížící jaro. Nejdříve jsme se seznámili s lektorkou Jolanou ze střediska Divizna, která nás celým výchovně vzdělávacím programem provedla. Pohybovali jsme se v lese, na louce a u potoka v okolí Lidových sadů a Lesního koupaliště. 

Prohlédli jsme si ptačí hnízdo, hledali jsme potravu pro ptáčky a veverky, poznali jsme vůni jarní hlíny, hkledali jsme rašící kytičky, naučili jsme se mnoho nového o lesních zvířátkách a také jsme si zahráli několik tématických her. Jolana pro nás měla připravenou spoustu obrázků a zajímavých pomůcek. I když bylo ještě chladno, sluníčko už vykouklo a rozzářilo nám celý den.

5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro 5.4. DIVIZNA - Rok v přírodě, jaro

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.