Základní škola Liberec Barvířská

5.12. Mikuláš

Dnes děti z celého prvního stupně navštívil Mikuláš s početnou družinou čertů a andělů.

V naší třídě máme hodné děti, takže všichni dostali perníčky a nikdo nedostal uhlí. Jen některé kluky čerti trochu pokárali a kluci slíbili, že se nad svým chováním zamyslí a pokusí se napravit. Nakonec jsme se všichni vyfotili a děti Mikulášovi předaly obrázky, které pro něj namalovaly.

Nakonec se ale čerti museli do třídy vrátit, protože některým klukům rychle otrnulo a začali mít silácké řeči. Čerti proto znovu vtrhli do třídy a klukům důrazně připomněli, že: "Čert nikdy nespí"!!!

5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš

PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.