Základní škola Liberec Barvířská

5.12. Mikuláš

Dnes děti z celého prvního stupně navštívil Mikuláš s početnou družinou čertů a andělů.

V naší třídě máme hodné děti, takže všichni dostali perníčky a nikdo nedostal uhlí. Jen některé kluky čerti trochu pokárali a kluci slíbili, že se nad svým chováním zamyslí a pokusí se napravit. Nakonec jsme se všichni vyfotili a děti Mikulášovi předaly obrázky, které pro něj namalovaly.

Nakonec se ale čerti museli do třídy vrátit, protože některým klukům rychle otrnulo a začali mít silácké řeči. Čerti proto znovu vtrhli do třídy a klukům důrazně připomněli, že: "Čert nikdy nespí"!!!

5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš 5.12. Mikuláš