Základní škola Liberec Barvířská

12. 12. KVK - Klíčování

V úterý 12.prosince jsme opět navštívili Krajskou vědeckou knihovnu a zúčastnili jsme se výchovně-vzdělávacího programu "Klíčování".

Program je určený dětem druhých tříd a je veden podle knížky Ivony Březinové - "Teta to plete".

Program byl velmi zábavný, postavený na popletenosti staré tety Běty, která stále plete - štrikuje, ale plete všechno i v životě a samozřejmě i pohádky. Děti měly pohádky rozklíčovat, vymyslet, jak by pohádka měla skončit, předváděly písmena a nakonec tvořily knížku. Každý dostal své písmeno a k němu maloval obrázky - předměty začínající na dané písmeno. Knížku nám lektorka svázala a věnovala nám ji na vástavu do třídy. Za svou práci byly děti odměněny záložkou s obrázkem klíče ke knížkám.

                                                                                                                                  Mgr. M. Klúčiková

 

12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování 12. 12. KVK - Klíčování